Blog

%100 Türk Sermayeli Araç Kiralama Hizmeti

Bodrum da hizmet vermeye devam ederek gerek kongreleriçin gerek seminerler için gerekse turistik geziler için tamamen yerlisermayeyle oluşturulmuş olunan araç kiralama hizmeti ile transfer işlemlerihızlıca ortaya konulmaktadır. İstenildiği şekliyle gerek havaalanlarındangerekse otellerden ya da her nerede olursa olsun bir yerden bir yere transferişlemleri süratle yapılmaya devam edilmektedir.
 
            Bodrum dauzun süredir hizmet vermeye devam ederek 7/24 hizmetlerine kaldığı yerden devamederek sürekli olarak transfer işlemlerinde daima en iyiyi sunmaya veemin adımlarla ileriye uzanmaya devam etmeyi amaç edinerek bodrum havaalanıtransfer hizmetleri kaliteli hizmet anlayışının bir gereği olarak süratlegerçekleştirilmeye devam edilmektedir.
 
            Transferişlemleri boyunca havaalanından ilgili adreslere ya da ilgili adreslerdenhavaalanlarına, otellere, toplantı salonlarına ve daha birçok organizasyonlarayönelik olmak üzere transfer işlemleri hızlıca verilmekte olunup araç kiralamahizmetinde müşterilerin memnuniyetiyle birçok ücretsiz olanaklar dasunulmaktadır. Bunların başında sınırsız çay-kahve, kablosuz internetbağlantısı gibi birçok seçenekler başında gelmekte olup 0 850 811 36 60numaradan gerekli bilgiler edinilebilir.