Blog

Tatillerinizde yolda kalma korkusu yaşamadan keyifli seyahat etmenin yolları

Tatile çıkacak bireylerin en büyük korkusu tatilbeldelerine ulaşım esnasında yaşanan trafik aksaklıklarıdır. Özellikle kendiaraçları ile tatile gelemeyen ve ulaşım için uçak ve otobüs gibi ulaşımaraçlarını seçen tatil severler ellerindeki yüklerle birlikte tatil tesislerineulaşmak için hava alanlarından veya terminallerden taksi ve dolmuşaramaktadırlar.
 
            Henüztatilin başlangıcında yaşanan bu sıkıntılar tatil severleri psikolojik olaraketkilemektedir. Bu nedenle tatil severlerin tatile çıkmadan önce otelrezervasyonlarını yaptırdıklarında havalimanı araç kiralama firmaları ileiletişime geçip transfer hizmeti konusunda da rezervasyon yaptırmalarıgerekmektedir. Hava alanı transfer hizmeti uçak ile tatile giden tatilseverlerin gidecekleri tatil yöresine en yakın havaalanına inmelerini müteakipözel araçlar ile gidecekleri tatil tesisine ulaştırılmaları hizmetidir.
 
            ÖrneğinMilas ta tatil yapmayı planlayan bir tatil sever Milas havalimanı transfer firmaları ile irtibata geçip hangiseferle Milas havalimanına geleceğini bildirdiği takdirde uçaktan iner inmezhavalimanı transfer firması tarafından karşılanarak gideceği tatil tesisineulaştırılmaktadır. Bu hizmet sayesinde tatil severler sıkıntı yaşamadantatillerini başlamış olmaktadırlar.